Saugumas

Lateksas imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninę informaciją.

Mes garantuojame už Jūsų pateiktų duomenų (elektroninio pašto adreso, vardo, pavardės, adreso ir kt.), atsiskaitymų bei finansinės informacijos saugumą ir privatumą.


Kaip naudosime Jūsų pateiktą informaciją

Kad Jūs galėtumete pirkti arba sudaryti savo prekių sąrašą, jus turite atsidaryti Lateksas sąskaitą (paskyrą). Ši informacija padės mums efektyviau atlikti Jūsų pavedimus bei greitai ir kokybiškai jus aptarnauti. Tam, kad galėtumėte pirkti prekes, reikės papildomos informacijos, pvz. pristatymo ir sąskaitos siuntimo adreso, finansinės informacijos. Visa pateikta asmeninė informacija bei kreditinės kortelės informacija laikoma saugioje aplinkoje. Jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas bus naudojamas tik tuo atveju, jei reikės su jumis susisiekti dėl Jūsų užsakymo. Kreditinės kortelės informacija svetainėje nelaikoma. Šių duomenų apdorojimą ir saugumą garantuoja bankas bei bankinių mokėjimų sistema MOKĖJIMAI.LT .

Visa pateikta informacija bus naudojama tik aukščiau pateiktomis sąlygomis ir jokiu būdu neatskleidžiama trečiosioms šalims.

Vaikų saugumas

Lateksas niekada sąmoningai neatidaro sąskaitos asmenims iki 18 metų ir nepriima jo asmeninės informacijos. Jeigu gausime informaciją, kad užsakovas yra nepilnametis, mes ištrinsime jo asmeninę informaciją iš mūsų duomenų bazės. Ši informacija jokiu būdu nebus atskleista trečiosioms šalims.

Lateksas informacinis sąrašas

Jeigu Jūs, atsidarydami savo asmeninę sąskaita (paskyra), pažymėsite, kad norite gauti informaciją apie Lateksas akcijas bei kitą informaciją, Jus įtrauksime į Lateksas  informacinį sąrašą. Norėdami atsisakyti naujienų tai galite padaryti keičiant duomenis apie save parduotuvėje.

"sausainiukai" (cookies)

Lateksas internetinėje parduotuvėje yra naudojami "sausainiukai" (cookies). "Sausainiukai" - tai nedidelės apimtiės, tam tikri duomenys, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje. Jie suteikia informaciją apie Jūsų lankomumą Lateksas, parduotuvėje. "Sausainiukai" naudojami dėl vienintelės priežasties - kad mes galėtume pastoviai gerinti ir lengvinti paieška pačioje parduotuvėje. Niekada nenaudojame "sausainiuku" slaptažodžių, kreditinių kortelių numerių arba kitos ypač konfidencialios informacijos išsaugojimui. "Sausainiukai" neleidžia prieiti prie Jūsų asmeninės informacijos, išskyrus tos, kurią Jūs sąmoningai suteikiate Lateksas užsakant prekes ar atidarant sąskaitą (paskyra).

Privatumo ir saugumo politikos pakeitimas

Tam, kad geriau aptarnautume savo klientus, mes pastoviai tobulinsime privatumo išsaugojimo sistemas. Visi pakeitimai bus paskelbti Lateksas svetainėje. Tokiu atveju, pakeitimai iškart įsigalios po paskelbimo.